hakkimizda-banner-01-min
hakkimizda-banner-02-min
background_slide.jpg

Biz Kimiz?

Ataşehir Psikoyaşam, üniversite yıllarını birlikte geçirmiş ve mesleğini severek yapan iki yakın arkadaş olan Uzman Klinik Psikolog Aydan Ayrık ve Uzman Klinik Psikolog Özge Köse tarafından, her yaş grubundaki çocuk, genç, yetişkin, çift ve ailelere güvenilir bir ortamda destek olmak amacıyla kurulmuştur.

 

Ataşehir Psikoyaşam olarak uzman ekibimiz ile birlikte hem psikolojik danışmanlık hem de eğitim hizmetleri sunmaktayız. Merkezimizde Uzman Klinik Psikologlarımız tarafından psikoloji biliminin etik  ve bilimsel yöntemlerine dayanan EMDR Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapi’si vb. yöntemler kullanılmaktadır. Aynı zamanda psikoloji öğrencilerine, meslektaşlarımıza  ve ailelere  seminer ve eğitim hizmetleri düzenlenmektedir.

Çözüm Odaklı ve Tecrübeli Kadromuz

Profesyonel kadromuz, bilişsel ve davranışsal terapi yöntemlerimiz ile beyninizde işleyen olumsuz düşüncelerin değişmesine ve hayata daha objektif bakmanıza yardımcı olalım.

Güzel Yorumlarınız için Teşekkür Ederiz

Bizleri tercih eden, problemleri birlikte aştığımız değerli danışanlarımıza güzel yorumları için çok teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.