Hayatında ilk defa psikoloğa giden biri olarak keşke daha önce gitseydim dedirten bir psikolog Aydan hanım. Yaklaşımı, yönlendirmeleri ve çözüm önerileri fazlasıyla güven verici. İlk seanstan hissediyorsunuz sorununuza çözüm bulacağını. Kendisine çok teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Ali H.Yazılım Geliştirici

Özge Hanımla yaklaşık 10 seans kadar çocuğumuzun akşam yaşadığı korkularıyla ilgili çalıştık. Kendisinin çocuğumuza uyguladığı terapi yöntemi ve bize nasıl yaklaşmamız gerektiğini öğretmesiyle bu sorunumuzu aştık.

Melek D.Muhasebe Müdürü

Benim kızım 2 yaşından beri terapi alıyor. Psikoyaşam’dan fazlasıyla memnun kaldık. Kızımın kaygı sorunlarıyla ilgili EMDR Terapisi uygulandı ve sağolsunlar artık yaşadığımız sorunların hiç birini yaşamıyoruz. Gönül rahatlığıyla önerebileceğimiz bir merkez. Herkese teşekkür ederim.

Melih A.Öğretmen

Psikoyaşam’ı tavsiye üzerine tercih ettik, kendilerine depresyon tedavisi için başvurmuştum. Uygulamış olduğu yöntemlerle yaşadığım zorlukların üstesinden gelmeyi başardım. İyi ki sizleri tanımışım, saygılar.

Ali D.Sağlık Memuru

Aydan Hocam ile yaklaşık 8 seans kaygılarımla ilgili çalışma yaptık. Yıllardır kime gittiysem fayda görememiştim. İzlediği yöntemler çok yararlı oldu benim için. Çok teşekkür ediyorum hocam. Sevgiler.

Büşra M.İş Geliştirme Uzmanı

Psikolog olarak çok yere götürdük kızımızı. Aydan Hanım’ın yöntemleri çok doğru, çok güzel sonuç aldık. Sonradan ilaç kullanmaya başladık fakat ilaca başlayana kadar baya yol almıştık zaten. Yaklaşımı çok kibar telefon açtığımızda konuşuyor, yol gösteriyor. Ara verdik şu an için. Problemimiz olduğu zaman arayıp sorduğumda her zaman yardımcı oluyor. Ne sorarsam cevap veriyor. Benim kızım 2 yaşından beri danışmanlık alıyor. En çok Aydan Hanım’dan memnun kaldık. Yine devam etmiş olursak kendisini tercih edeceğiz.

Ceyhan Z.Avukat