beslenme-danismanligi

Beslenme Danışmanlığı

Fiziksel sağlığın ruh sağlığına etkisi koşulsuz çok araştırılan konulardandır. Çeşitli sağlık sorunlarına ve dengesiz beslenmeye bağlı durumlar vücut kitle endeksini olumsuz yönde etkilemektedir.

Daha Fazlası
bireysel-danismanlik

Bireysel Danışmanlık

Bireysel danışmanlık ve psikoterapi zihinsel ve duygusal açıdan yaşanan problemlere terapi yöntemleri ile müdahale edilmesi sonucu bireyin problemlerini çözümeleyen, ruh sağlığını iyileştiren ve yaşam kalitesini..

Daha Fazlası
egitim-danismanligi

Eğitim Koçluğu / Danışmanlığı

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Performans ve Sınav Kaygısı yaşayan öğrencilerin çalışma programlarına destek vermek amacıyla oluşturulmuş bir alandır.

Daha Fazlası
cift-ve-aile-danismanligi

Çift ve Aile Danışmanlığı

Çift ve Aile Danışmanlığının temel hedefi birlikteliklerdeki iletişim çatışmalarının sebep ve kaynaklarının keşfedilmesini sağlayıp, çözüme ulaştırmaktır.

Daha Fazlası
cocuk-genc-danismanligi

Çocuk ve Genç Danışmanlığı

Çocuk ve ergen danışmanlığı, güncel sorunu belirlemek üzere ailelerden çocuğun problem ve gelişim öyküsünün alındığı değerlendirme süreci ile başlar.

Daha Fazlası
online-danismanlik-bg

Online Danışmanlık

Danışmanlık ve terapi yöntemlerinin belirli etik kurallar çerçevesinde internet üzerinden uygulandığı bir danışmanlık/terapi yöntemidir.

Daha Fazlası